Wonderland İstanbul Anadolu İdealtepe

ANA SAYFA          REKLAM VER          SALON MEKAN EKLE

düğün mekanları

Wonderland

Şehir/Semt-İlçe: İstanbul Anadolu / İdealtepe
Adres: Bostancı-Maltepe Sahil Yolu İdealtepe Mevkii / İSTANBUL
Telefon: 0216 305 52 61
Faks: 0216 305 70 57
Eposta: info@wonderland.com.tr
Web: www.wonderland.com.tr
Bu Mekanı Facebook'da Paylaş

Wonderland, 17 Şubat 1993 yılında Maltepe Sahilyolu'nda yaklaşık 18.000 m2 arazi üzerine iş adamı Hasan Bal tarafından kurulmuştur. Tesisimiz, kuruluşundan kısa bir zaman sonra yarattığı farklılığı ile İstanbul'un sadece Anadolu Yakası değil Avrupa Yakasınında gözde eğlence merkezi olmayı başarmış ve kendi alanında Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Tesisimiz, misafirlerine bir çok farklı alternatifi aynı anda sunabilmektedir. Kuruluşundan itibaren vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin rahat ve nezih bir ortamda, güler yüzlü servis anlayışı ile, ve farklı lezzetleri ile ağırlayarak, mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmenizi sağlamaktır.


Sarı balo salonumuz 3S0 kişiye kadar hizmet vermektedir. Yeşillikler içerisindeki bahçemiz Adalar manzarası eşliğinde 600 kişilik kapasitesi ile Kokteyl alanı olarak yeni evlenecek çiftlere unutulmaz düğünler yaşatıyor.

Pembe balo salonumuz 200 kişiye kadar hizmet vermektedir. Yeşillikler içerisindeki bahçemiz Adalar manzarası eşliğinde 600 kişilik kapasitesi ile Kokteyl alanı olarak yeni evlenecek çiftlere unutulmaz düğünler yaşatıyor.

İstanbul Anadolu -> İdealtepe Diğer Düğün Mekanları

Wonderland Wonderland Tel: 0216 305 52 61

FOTO GALERİ

Wonderland

Wonderland

Wonderland

Wonderland

Wonderland

Wonderland