Etkinlikler

Bu Firmayla Alakalı Etiketler

World of Organization İletişim

World of Organization

Şehir: İstanbul  -  İstanbul Avrupa Yakası  - 
Tel 1: 0535 020 2178
Tel 2: 0532 775 8085
Tel 3: 0554 607 4900
Adres: Mahmutbey Caddesi 12. Sokak No:34 Şirinevler Mahallesi Bahçelievler/İstanbul

World of Organization Hakkında

Hikayemiz

World of Organization 2017 yılı ilk çeyreğinde iki kurucu ortakla sektöre dahil olmuştur. Uzun yıllardır birbirlerini tanıyan iki ortak bilgi ve deneyimlerini tek bir çatı altında toplayıp, mükemmelliyeti yakalama hedefi koymuşlardır. Organizatörlük ekstra bir özveri gerektirdiği için öncesinde bir süre sektörü yakından izleyip, her gelişmeyi en ince detayına kadar gözlemleyip sonrasında adım atma tercihinde bulundular. World of Organization ailesi olarak hayatlarınıza dokunmaya geldiler.

Vizyonumuz

Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz en az bir ''anınız'' vardır. Biz de organizasyon sektöründe ''W Organization'' ailesi olarak davet sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak, zenginleştirmek, tüm talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak üzere yer alıyoruz.

 

Beste Buse Polat

Kurucu & Organizatör

1994 yılında İstanbul'da doğdu. Psikoloji bölümü mezunudur. Kendini; ''Empati yeteneğimin getirdiği yerine koyma olgusu nedeniyle insanların özel anlarında ihtiyaç duydukları her noktanın öngörüsüne sahibim. '' olarak belirtti. Organizatörlük deneyimini taçlandırmak için 2017 yılı ilk çeyreğinde ''W Organization'' projesi kurucu ortağı olarak sektöre dahil oldu.

 

Burak Kılıç

Kurucu & Organizatör

1987 yılında İstanbul'da doğdu. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. Organizasyon sektöründe deneyimli, başarılı ve disiplin sahibi olmanın verdiği özgüven ile insanlara kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke olarak edinmiştir. Sektördeki deneyimini sizlere aktarmak için 2017 yılı ilk çeyreğinde ''World of Organization'' projesi kurucu ortaklığında yer almaya başladı.

 

Kına Organizasyonu

Hayatınızda yaşayacağınız en nadir ve özel günlerden biri olan kına gecenizde sizleri mutlu etmek için gecenizin organizasyonunuza talibiz.

 

Doğum Günü Organizasyonu

Hayalinizdeki konsept ve etkinlik içerikli doğum gününüzü planlamak ve yönetmek için deneyimli ekibimiz ile hazırız.

 

Nişan Organizasyonu

Mutluluğa bir adım kalan bu gününüzde, bizler tüm ihtiyacınız olan hizmeti sunmak ve yanınızda olmak için biz buradayız.

 

Baby Shower Organizasyonu

En heyecanlı anınızdan sadece birkaç önceki ''an'' ... Anneliğe atacağınız ilk adım ve bebeğinize vereceğiniz ilk hediye...

 

Bekarlığa Veda Organizasyonu

Unutulmaz bir bekarlığa veda partisi için kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

 

Davet Organizasyonu

Her kurumsal firma bir ''aile''dir. Gelin bizde bu aileyi bir araya toplamak ve motive etmek için davetinizi en ince detayına kadar planlayalım.

 

Bu sayfayı Ayrıcalıklı Kayıt Yaptırarak,
  • Reklamsız hale getirebilirsiniz
  • Harita ekleyebilirsiniz
  • Web Site ve Eposta yayınlayabilirsiniz
  • Foto Galeri Ekleyebilirsiniz
  • Ana sayfada Öncelikli listelenirsiniz
  • Şehir Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Etkinlik Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Facebook Sayfanız'ı Yayınlar Beğeni Sayınızı Arttırabilirsiniz.
Ayrıcalıklı kayıt fiyatı yıllık 100 tl dir. Kayıt sayfası için tıklayınız