Etkinlikler

LCV Servisi İletişim

LCV Servisi

Şehir: Ankara  -  İstanbul  -  İstanbul Anadolu Yakası  -  İstanbul Avrupa Yakası  -  İzmir  -  Antalya  -  Bursa  -  İzmit  -  Adana  -  Kocaeli  -  Tekirdağ  -  Manisa  -  Konya  -  Samsun  -  Balıkesir  -  Muğla  -  Eskişehir  - 
Tel 1: Bireysel Müşteri Hizmetleri 0850 888 85 86
Tel 2: Kurumsal Müşteri Hizmetleri 0850 888 44 88
Tel 3: VIP Müşteri Hizmetleri 0850 888 86 85
Adres: Keçiören / ANKARA

LCV Servisi Hakkında

Siz de Kongre, Sempozyum, Konferans, Toplantı, Bayi Toplantıları, Açılış, Düğün, Gala, Lansman, Davet ve Kokteyl gibi bütün organizasyonlarınızda ve buluşmalarınızda LCV Servisini kullanın davetlilerinizin net olmasının avantajını ve rahatlığını yaşayın. LCV Servisi ile hem davetlilerinizi hem de kendinizi özel hissettirin...

Davetlilerinizin organizasyonunuza katılım durumlarını netleştirmek için 4 yöntem kullanırız. Dijital davetiye gönderir, sms doğrulaması, e-posta doğrulaması ve sesli arama ile doğrulama yaparak davetlilerinizin katılım durumunu size en kısa sürede raporlarız.

Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.

LCV Servisi size en değerli varlıklarınızdan biri olan zamanı kazandırır. Bizde zamanımızı sizin mutluluğunuz için harcarız.

Planladığınız organizasyonlar için LCV Servisi olarak size en uygun paketleri sunarız.

LCV Servis ihtiyaçlarınız ve paket fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

LCV SERVİSİ NEDİR?

'Lütfen Cevap Verin' kelimelerinin kısaltması olan LCV Servisi veya hizmeti, davetlilerinizin planladığınız etkinliğe katılım durumlarını bildirmelerini temsil eder.

Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV Servisi geri bildirimleri oldukça önemlidir çünkü bu bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşur ve organizasyonunuz için daha sağlıklı bir hazırlık yaparsınız.

 

LCV SERVİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Davetlilerinizin organizasyonunuza katılım durumlarını netleştirmek için 4 yöntem kullanırız. Dijital davetiye gönderir, sms doğrulaması, e-posta doğrulaması ve sesli arama ile doğrulama yaparak davetlilerinizin katılım durumunu size en kısa sürede raporlarız.

​Size de organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.

 

LCV SERVİS ÜCRETLERİ?

LCV Servisi size en değerli varlıklarınızdan biri olan zamanı kazandırır. Bizde zamanımızı sizin  mutluluğunuz için harcarız. 

​Planladığınız organizasyonlar için LCV Servisi olarak size en uygun paketleri sunarız. 

​LCV Servis ihtiyaçlarınız ve paket fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

LCV Hizmeti ●  LCV Servisi ● Lütfen Cevap Verin Hizmeti ● Lütfen Cevap Verin Servisi ● LCV Servisi Fiyatları ● LCV Hizmeti Fiyatları ● LCV Hizmeti Nedir? ● LCV Servisi Nedir? ● LCV Servisi Nasıl Çalışır?  ● En Hızlı LCV Servisi  ● En Uygun LCV Servisi ● Adana LCV Hizmeti ● Adıyaman LCV Hizmeti ● Afyon LCV Hizmeti ● Aksaray LCV Hizmeti ● Amasya LCV Hizmeti ● Ankara LCV Hizmeti ● Antalya LCV Hizmeti ● Aydın LCV Hizmeti ● Balıkesir LCV Hizmeti ● Bilecik LCV Hizmeti ● Bolu LCV Hizmeti ● Burdur LCV Hizmeti ● Bursa LCV Hizmeti ● Çanakkale LCV Hizmeti ● Çankırı LCV Hizmeti ● Çorum LCV Hizmeti ● Denizli LCV Hizmeti ● Diyarbakır LCV Hizmeti ● Düzce LCV Hizmeti ● Edirne LCV Hizmeti ● Erzurum LCV Hizmeti ● Eskişehir LCV Hizmeti ● Gaziantep LCV Hizmeti ● Gümüşhane LCV Hizmeti ● Hatay LCV Hizmeti ● Isparta LCV Hizmeti ● İstanbul LCV Hizmeti ● İzmir LCV Hizmeti ● İzmit LCV Hizmeti ● Karaman LCV Hizmeti ● Kayseri LCV Hizmeti ● Kırıkkale LCV Hizmeti ● Kırklareli LCV Hizmeti ● Kırşehir LCV Hizmeti ● Kocaeli LCV Hizmeti ● Konya LCV Hizmeti ● Kütahya LCV Hizmeti ● Malatya LCV Hizmeti ● Manisa LCV Hizmeti ● Mardin LCV Hizmeti ● Mersin LCV Hizmeti ● Muğla LCV Hizmeti ● Niğde LCV Hizmeti ● Ordu LCV Hizmeti ● Osmaniye LCV Hizmeti ● Rize LCV Hizmeti ● Sakarya LCV Hizmeti ● Samsun LCV Hizmeti ● Sivas LCV Hizmeti ● Tekirdağ LCV Hizmeti ● Tokat LCV Hizmeti ● Uşak LCV Hizmeti ● Yalova LCV Hizmeti ● Yozgat LCV Hizmeti ● Zonguldak LCV Hizmeti  Adana LCV Servisi ● Adıyaman LCV Servisi ● Afyon LCV Servisi ● Aksaray LCV Servisi ● Amasya LCV Servisi ● Ankara LCV Servisi ● Antalya LCV Servisi ● Aydın LCV Servisi ● Balıkesir LCV Servisi ● Bilecik LCV Servisi ● Bolu LCV Servisi ● Burdur LCV Servisi ● Bursa LCV Servisi ● Çanakkale LCV Servisi ● Çankırı LCV Servisi ● Çorum LCV Servisi ● Denizli LCV Servisi ● Diyarbakır LCV Servisi ● Düzce LCV Servisi ● Edirne LCV Servisi ● Erzurum LCV Servisi ● Eskişehir LCV Servisi ● Gaziantep LCV Servisi ● Gümüşhane LCV Servisi ● Hatay LCV Servisi ● Isparta LCV Servisi ● İstanbul LCV Servisi ● İzmir LCV Servisi ● İzmit LCV Servisi ● Karaman LCV Servisi ● Kayseri LCV Servisi ● Kırıkkale LCV Servisi ● Kırklareli LCV Servisi ● Kırşehir LCV Servisi ● Kocaeli LCV Servisi ● Konya LCV Servisi ● Kütahya LCV Servisi ● Malatya LCV Servisi ● Manisa LCV Servisi ● Mardin LCV Servisi ● Mersin LCV Servisi ● Muğla LCV Servisi ● Niğde LCV Servisi ● Ordu LCV Servisi ● Osmaniye LCV Servisi ● Rize LCV Servisi ● Sakarya LCV Servisi ● Samsun LCV Servisi ● Sivas LCV Servisi ● Tekirdağ LCV Servisi ● Tokat LCV Servisi ● Uşak LCV Servisi ● Yalova LCV Servisi ● Yozgat LCV Servisi ● Zonguldak LCV Servisi

LCV Servisi Bir ANKAMARKO Hizmeti ve Markasıdır

 

 

 

Bu sayfayı Ayrıcalıklı Kayıt Yaptırarak,
  • Reklamsız hale getirebilirsiniz
  • Harita ekleyebilirsiniz
  • Web Site ve Eposta yayınlayabilirsiniz
  • Foto Galeri Ekleyebilirsiniz
  • Ana sayfada Öncelikli listelenirsiniz
  • Şehir Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Etkinlik Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Facebook Sayfanız'ı Yayınlar Beğeni Sayınızı Arttırabilirsiniz.
Ayrıcalıklı kayıt fiyatı yıllık 100 tl dir. Kayıt sayfası için tıklayınız