Etkinlikler

Bu Firmayla Alakalı Etiketler

Balon Park İletişim

Balon Park

Şehir: Antalya  - 
Tel 1: 0242 228 54 24
Tel 2: 0544 679 92 25
Gsm: 0545 578 66 88
Adres: Uncalı Mah. 32.Cadde Ramazan Karabulut Sitesi No:3 Konyaaltı/Antalya (Uncalı Carrefour yanında Total benzin istasyonu karşısında)

Balon Park Hakkında

Balon Park 2009 yılında Antalya Konyaaltında çocuklar ve çocuklu aileler için hazırlanmış 3 katlı 600m2’lik oyun eğlence merkezidir. Balon Park’ta çocukların harika vakit geçirebileceği özel ses ve müzik sistemine sahip çocuk diskosu bulunmaktadır. Üst katta çocuklar için özenle hazırlanmış dev şişme oyun parkı mevcuttur. Bu oyun parkında çocuklar için şişme tüneller, tırmanma duvarları, labirentler ve çocukların giriş katına kaymalarını sağlayan dev şişme kaydırak bulunmaktadır. Giriş katında ise kafeterya, softplay labirent top havuzu ve plastik oyuncaklar bulunmaktadır. Aileler için içeride ve dışarıda oturma alanımız mevcuttur. Çocuk ve aileler için yiyecek-içecek imkanımız mevcuttur. Çocuklarınız BalonParkta çılgınca eğlenirken gazete ve derginizi okuyabilir kablosuz ağ bağlantımız sayesinde internete her kattan erişebilirsiniz.

Oyun parkımıza 1-10 Yaş Arası çocuklar alınmaktadır. Aileler çocuklarını bırakıp gidebildikleri gibi aynı zamanda çocuklarıyla birlikte de giriş yapabilmektedirler. (Sadece 3 yaşından büyükler emanet edilebilir) Siz kafeteryamızda ya da dışarıda yer alan oturma alanımızda dinlenirken çocuğunuz çılgınlarca eğlenmektedirler. İsterseniz çocuğunuzla birlikte de oyun alanımızda siz de birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Ücretlendirme
Ebeveynler için ücret alınmamaktadır. Ücretlendirme çocuk başı olmakta ve süreye göre değişiklik arz etmektedir.

Ailenin çocukla birlikte olması durumunda VE Çocuk bırakıldığında şeklinde 2 çeşit ücretlendirme mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Girişte süre belirtmenize gerek yoktur. Girerken çocuğunuzun ismi sisteme kaydedilir çıkarken süreye bağlı ücret tarafınızdan alınmaktadır. Ücretlendirme süreyle değiştiği gibi ailenin çocuğunu bırakıp gitmesi durumunda da değişiklik göstermektedir.

 

 

Ufak çocuğu olan aileler için giriş katında kafeteryamız yer almaktadır. Böylelikle çocuklarını sürekli görme imkanları mevcuttur.

Çalışma Saatlerimiz (Her gün açığız.)

Pazartesi: 12.00-21.00

Hafta İçi: 11:00-21:00

Hafta Sonu: 10:00-21:00

 

Temizlik ve Hijyen

Çocuklarımızın temizliği ve hijyenik bir ortam için Balonpark’a aileler galoşlarla, çocuklar ise çorap ya da patikleriyle giriş yapmaktadırlar. Her hafta silinen oyuncak ve şişme oyun parkımızda çocuklar hijyenik bir parktan yararlanmaktadırlar. Top havuzumuzun topları 2 haftada bir tamamen boşaltılmakta ve yıkanmaktadır. Tüm katlarımızda havalandırma imkanı ve klima yer almaktadır. Böylece çocuklar için oksijen ve optimum hava sıcaklığı da sağlanmış olur.

Gıda
BalonPark’ta geçirdiğiniz süre boyunca kafeteryamız da hizmetinizde olacaktır. Fast food ürünleri için sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış Pınar ürünleri kullanılmaktadır. Soğuk içecek olarak Coca Cola’nın tüm ürünleri, sıcak içecek olarak da çay, nescafe, türk kahvesi, ıhlamur, nane limon, kuşburnu, ada çayı mevcuttur.

YAŞ GÜNÜ DETAYLARI

3 katlı çocuk eğlence parkımız BalonPark’ta çocuklarınızla birlikte eğlenebilmenizin yanında sadece çocuğunuzun değil tüm sevdiklerinizin doğum günlerini de BalonPark’ta kutlayabilir unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Doğum günü partileri, çocuklar ve yetişkinler için özel tasarlanmış çocuk diskosunda yapılmakta ve doğum günü çocukları parti süresince tüm katlarda ki BalonPark’larda çılgınlarca eğlenebilmektedirler. Aynı zamanda ailelerin eğlenmesi için de (isteğe bağlı) oyun havası, halay türkçe pop, yabancı pop vs. çalınarak sizin de en az çocuklar kadar eğlenmeniz sağlanır. Bu tarz eğlenceyi sevmeyen aileler için ise çocuklara yönelik faaliyetler gerçekleştirilir. Kendiniz de istediğiniz müzikleri getirebilirsiniz..

Doğum günü partisi için birçok paket seçeneğimiz yer almaktadır. Aşağıdaki paketlerden hangisini seçerseniz seçin ekstradan getireceğiniz börek, hamur işi, sarma vs.lerin tümü tarafımızca servis edilmektedir. Tabak,çatal vs. hiçbirşey getirmenize gerek yoktur. Organizasyon ve garsoniye tüm paketlerimizde Balonpark’a aittir.Tek yapmanız gereken paketinizi seçmek ve ekstradan servis edilmesini istediğiniz gıdaları bize teslim etmek… Tüm paketlerimizde doğum günü davetiyeleri ücretsiz verilmektedir.

Paketlerimiz kişi sayısına bağlıdır çocuk+yetişkin toplam sayıya göre değişmektedir. 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 kişilik paketlerdir. Paket sisteminde seçtiğiniz paketteki kişi sayısı gelmeme durumunda ücret iadesi olmadığı için düşündüğünüz sayının bir altındaki paketi almanız ve ekstra kişi gelmesi durumunda ekstra ödemeli sistem önerilir.

2 saat boyunca çocukların tüm katlardaki oyun ücreti paketlere dahildir. Alt katta yer alan doğum günü alanımız tamamen size ayrılır ve müşterilerimiz sizin olduğunuz kata alınmaz.Böylece sevdiklerinizle samimi bir ortam yaratmış olursunuz. Sizin ve misafirlerinizin çocukları tüm katlarda oynayabilir.

Hizmetlerimiz

 • Doğum Günü
 • Noel Baba Hizmeti
 • Sünnet Eğlencesi
 • Palyaço Hizmeti
 • Pamuk Prenses Hizmeti
 • Örümcek Adam Hizmeti
 • Korsan Adam Hizmeti
 • Aslan Kral Hizmeti
 • Sihirbaz Palyaço Hizmeti
 • Pinyata Partisi
 • Çalışma Saatlerimiz
 • Pasta Kataloğu
 • Havai Fişek Hizmeti
Bu sayfayı Ayrıcalıklı Kayıt Yaptırarak,
 • Reklamsız hale getirebilirsiniz
 • Harita ekleyebilirsiniz
 • Web Site ve Eposta yayınlayabilirsiniz
 • Foto Galeri Ekleyebilirsiniz
 • Ana sayfada Öncelikli listelenirsiniz
 • Şehir Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
 • Etkinlik Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
 • Facebook Sayfanız'ı Yayınlar Beğeni Sayınızı Arttırabilirsiniz.
Ayrıcalıklı kayıt fiyatı yıllık 100 tl dir. Kayıt sayfası için tıklayınız