Etkinlikler

Aswell Organizasyon İletişim

Aswell Organizasyon

Şehir:
Tel 1: 0362 234 52 04
Gsm: 0539 688 03 62
Adres: Kılıçdede Mah. Saadet Cad. Huzur Apt. No: 126 / 6 Kat: 2 İlkadım Samsun

Aswell Organizasyon Hakkında

 

Aswell Organizasyon olarak Samsun ve Bölge genelinde bireysel ve kurumsal organizasyon ihtiyaçlarına en uygun bütçeyle cevap vererek, kaltel, verimli ve hedef odaklı projeleri gerçekleştiriyoruz.

Kına Gecesi Organizasyonu, Kiralama Hizmetleri, Nişan Organizasyonu, Doğum Günü, Baby Shower ve mağaza açılış organizasyonları vb.

Kurulduğumuz günden bu yana, ülke genelinde gerçekleşen etkinliklerde bireysel ve kurumsal müşterilerimize gerçek anlamda " organizatörlük" yaparak, etkinliğin içeriğine ve bütçesine uygun tüm ürün ve hizmet teminini en kaliteli tedarikçilerden oluşan geniş ağımız ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Bireysel organizasyon hizmetlerimiz ile, Samsun Nişan Organizasyon, Kına ve Düğün Organizasyonu kategorilerindeki organizasyon planlama ve tedarik ihtiyaçlarınıza en kısa sürede ve profesyonel bir deneyim yaşatmak için çalışmaktayız.

Kurumsal organizasyon hizmetlerimiz ile, hedef kitle, ürün-hizmet veya kampanyanıza uygun kaliteli ve etkili sonuçları olan, etkinlikleri hayata geçiriyoruz.

Hedefimiz sektörde deneyimi, bilgisi olan ve olmayan tüm müşterilerimizi, uçuk fiyatlar ödeyerek ucuz etkinliklerle karşılaşmaktan korumak ve düşük maliyetle bütçelerini umdukları gibi gerçekleşmeyen etkinlikler sonucunda çöpe atmış olmalarını engellemektir. Sloganımız hayal edin yapalım değil, hayal edin üzerinde konuşalım, birlikte bütçenize göre planlayalım ve en uygun bütçeyle en verimli organizasyonu, gerekli bileşenleri organize ederek biz gerçekleştirelim.

Hiçbir müşterimizden danışmanlık ücreti almadan, bireysel olarak alabilecekleri fiyatların altında veya eş değer fiyatlarla daha etkili organizasyonlar düzenlemekteyiz. Mutlu ve iyi referans olacak müşteri kitlesine sahip olmayı hedeflediğimiz için; her sorunuz ve öneriniz, hayaliniz, bütçeniz bizim en önemli proje başlangıç noktalarımızdır. 

 

Birlikte Çalışmak Dileğiyle...

Saygılarımızla,

 

( Samsun Nişan Organizasyon, Kına ve Düğün Organizasyonu, Doğum Günü Organizasyonu ve Tüm Kurumsal Organizasyonlar... )

 

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 20.00 Cumartesi / Pazar: 10.00 - 19.00

 

Bu sayfayı Ayrıcalıklı Kayıt Yaptırarak,
  • Reklamsız hale getirebilirsiniz
  • Harita ekleyebilirsiniz
  • Web Site ve Eposta yayınlayabilirsiniz
  • Foto Galeri Ekleyebilirsiniz
  • Ana sayfada Öncelikli listelenirsiniz
  • Şehir Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Etkinlik Sayfasında Öncelikli listelenirsiniz
  • Facebook Sayfanız'ı Yayınlar Beğeni Sayınızı Arttırabilirsiniz.
Ayrıcalıklı kayıt fiyatı yıllık 100 tl dir. Kayıt sayfası için tıklayınız